Dr. Nüket Berk

Kurucu/Ortodonti Uzmanı

Dr. Nüket BERK, 1954 yılında Samsun'da doğmuştur.

Orta öğretimini Konya Maarif Koleji'nde tamamladıktan sonra, Ankara Fen Lisesi'ni kazanmış ve 1972 yılında başarıyla mezun olmuştur.

1978 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Ortodonti anabilim dalında ihtisasını yaparak, 1983 yılında “Ortodonti uzmanı“ ünvanını almıştır.

1983-1995 yılları arasında Tunalı Hilmi Caddesindeki tekli muayenehanesinde çalıştıktan sonra, 1995 yılında Türkiye'nin ilk disiplinler arası hizmet veren özel diş polikliniği DENTA FORM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’ni kurmuştur.

1994-1998 yılları arasında da 'Sağlık İşleri Müdürü' olarak Gölbaşı Belediyesi'nde çalışmıştır.

2004 yılında ise Viyana Üniversitesi ‘nde “Diş Hekimliği'nde Lazer Kullanımı “ konusunda akademi lazer masterını tamamlamıştır. 


Diş hekimliğinde kullanılan lazerlerle ilgili olarak birçok ülkede konuşmalar yapmıştır. Özellikle estetik diş hekimliğinde ve ortodontide lazerle yapılan uygulamalar konusunda birçok yayını bulunmaktadır.

Aynı zamanda INVISALIGN Platinium Elite Doktorudur.

Kliniğimizde Ortodonti, Gülüş Tasarımı ve Estetik Diş Hekimliği uygulamaları ile hastalarına hizmet vermektedir. Evli ve kendisi gibi Diş Hekimi olan bir çocuk (Gizem Berk Kırcı)annesidir. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Ekibimiz

Dr. Nüket Berk

Kurucu/Ortodonti Uzmanı

Dt. Gizem Berk, M.Sc.

Lazer Diş Hekimi

Dt. Bilge Belgin

Diş Hekimi

Dr. Songül Uluçam Ülkenli

Çocuk Diş Hekimi Uzmanı (Pedodontist)

Celal Baş

Diş Hekimi Yardımcısı

Fatma Arslan

Diş Hekimi Yardımcısı

Nazlı Avşar

Diş Hekimi Yardımcısı

Yeliz Kiper

Sekreterya/Hasta Hakları Sorumlusu

Gülhan Şahin

Sekreterya/Ön Muhasebe

Parlak Kurt

Ofis Elemanı

İsmet Kurt

Ofis Elemanı

Belgin Şahin

Temizlik Görevlisi